Lista finalistów konkursu „Lust auf Lesen?” z Tarnowa


Finaliści A1-A2

Finaliści A2-B1

 

 

Wyniki Konkursu Turbolandeskunde- Oddział Tarnów


Drużyny zakwalifikowane do etapu regionalnego w Tarnowie.

Etap ten odbędzie się 8 marca (piątek) w budynku PWSZ w Tarnowie.

Sala C06- budynek C. Godzina 11.00.

  1. Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Bochni

Kinga Bratek

Izabela Bubula

Jolanta Komasa

Opiekun: Alina Mirek

  1. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. I. Jana Paderewskiego w Ciężkowicach

 Karolina Starzyk

Sylwia Kopek

Karolina Migoń

Opiekun: Karolina Paluch

  1. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czchowie

Mateusz Miś

Mateusz Putko

Konrad Rzenno

Opiekun: Małgorzata Chyży- Kozdrój

  1. I Liceum Ogólnokształcące w Jaśle

 Arkadiusz Zawiła

Anna Jasiczek

Julia Gondek

Opiekun: Anna Mikuś

5.Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Limanowej

Dudek Patrycja

Piórkowski Michał

Ptaszek Piotr

Opiekun: Danuta Hutek

6. Zespół Szkół Technicznych im. I. Mościckiego w Tarnowie

Justyna Bernat

Katarzyna Dulęba

Marcin Drzyzga

Opiekun: Daria Szydłowska, Anna Misiaszek

7.Zespół Szkół Społecznych im. Ks. prof. J. Tischnera w Tarnowie

Weronika Wiatr

Adrian Stochmal

Wiktor Nagrodzki

Opiekun: Monika Put

8.Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Ropczycach

Klaudia Róg

Jakub Wielgus

Krzysztof Sroka

Opiekun: Anna Grędysa

9. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Prof. Cz. Majorka w Ryglicach

 Kinga Wątroba

Anna Mazur

Natalia Grygiel

Opiekun: Dorota Bieleń

10. III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Tarnowie

 Zuzanna Marszalik

Mikołaj Buryło

Maksymilian Mol

Opiekun: Agnieszka Juśko

11. XVI Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Tarnowie

Jarosław Łątka

Gabriela Krawiec

Stanisław Cygan

Opiekun:  Agnieszka Juśko

12. Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu

Paulina Wyskiel

Natalia Piekoś

Tomasz Turek

Opiekun: Ewa Dziedzic

13. Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Tuchowie

Karolina Karwat

Arkadiusz Chaim

Patrycja Mierzwa

Opiekun: Beata Niemiec- Ryba

 

Opracowała: mgr Agnieszka Juśko- koordynator regionalny