Turbolandeskunde – Wyniki


Lista zespołów zakwalifikowanych do III etapu IV edycji konkursu „Turbolandeskunde – Deutschland”
Poniżej prezentujemy oficjalną listę drużyn zakwalifikowanych do etapu finałowego IV edycji konkursu Turbolandeskunde – Deutschland.
Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w Krakowie w czerwcu.

Brzeg:
Zespół w składzie: Patrycja Kowalska, Karolina Rupa, Gabriela Mikina
Opiekun: Pani Maja Borgula – Janicka
Szkoła: II Liceum Ogólnokształcące w Brzegu

Jordanów:
Zespół w składzie: Marta Palcar, Marta Sikora, Damian Strojny
Opiekun: Pani Magdalena Pochopień
Szkoła: Liceum Ogólnokształcące Nr I im. Marii Skłodowskiej-Curie w Suchej Beskidzkiej

Katowice :
Zespół w składzie: Dominika Palowska, Małgorzata Orszulik, Łukasz Dzięgiel
Opiekun: Pani Agnieszka Kurowska
Szkoła: Zespół Szkół Ekonomiczno – Gastronomicznych im. Macierzy Ziemi Cieszyńskiej w Cieszynie

Leszno:
Zespół w składzie: Kamil Kaczmarek, Jakub Starkowski, Mikołaj Wolniczak
Opiekun: Pani Jadwiga Hemmerling
Szkoła: I Liceum Ogólnokształcące im. Rodu Leszczyńskich w Lesznie

Lublin:
Zespół w składzie: Agata Kwiecińska, Martyna Rogalska, Agata Krzysiak
Opiekun: Pani Edyta Chołomej, Pan Konrad Rosołowski
Szkoła: III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie

Łomża:
Zespół w składzie: Magda Wiśniewska, Małgorzata Grużewska, Wiktoria Sokół
Opiekun: Pani Violetta Karolska
Szkoła: I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Białymstoku

Łódź:
Zespół w składzie: Zuzanna Dobrowolska, Katarzyna Kowalczyk, Michał Jurek
Opiekun: Pani Maria Michalak
Szkoła: Zespół Szkół Politechniki Łódzkiej w Łodzi

Mielec:
Zespół w składzie: Aleksandra Ciołek, Justyna Kos, Natalia Trznadlewska
Opiekun: Pani Luiza Majcher
Szkoła: Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Tarnobrzegu

Olsztyn:
Zespół w składzie: Piotr Mondroch, Julia Soroko, Magdalena Wanago
Opiekun: Pani Joanna Dondzik – Pająk, Pani Matylda Wanago
Szkoła: II Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie

Opole:
Zespół w składzie: Krystian Kansik, Seweryn Gierczyk, Jakub Tyla
Opiekun: Pani Elżbieta Skomudek
Szkoła: Zespół Szkół Ogólnokształcących STO w Kluczborku

Piła:
Zespół w składzie: Mikołaj Truszkowski, Remigiusz Pańczyniak, Mikołaj Lewicki
Opiekun: Pani Katarzyna Papieska
Szkoła: Centrum Kształcenia „Nauka” w Pile

Poznań:
Zespół w składzie: Franciszek Arciszewski, Michał Kabat, Wiktor Szymański
Opiekun: Pani Renata Mikołajczak, Pani Jolanta |Tendera
Szkoła: Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu
Przemyśl:
Zespół w składzie: Jakub Kawka, Mikołaj Popławski, Paweł Kudyba
Opiekun: Pani Agnieszka Siuta
Szkoła: II. Liceum Ogólnokształcące im. prof. K. Morawskiego w Przemyślu

Radom:
Zespół w składzie: Klaudia Słomka, Weronika Harutianian, Paulina Wieczorek
Opiekun: Edyta Szczepańska-Pałka
Szkoła: II LO im. M. Konopnickiej w Radomiu

Siedlce:
Zespół w składzie: Dagmara Brzyska, Aleksandra Sobiczewska, Michał Osiński
Opiekun: Pani Mariola Duk
Szkoła: IV Liceum Ogólnokształcące im. Hetman Stanisława Żółkiewskiego w Siedlcach

Skierniewice:
Zespół w składzie: Michalina Płowik, Jakub Niemyjski, Mateusz Kichiński
Opiekun: Pani Adrianna Marzec
Szkoła: Zespół Szkół Ogólnokształcących w Sochaczewie

Starachowice:
Zespół w składzie: Jacek Januszewski, Jakub Orczyk, Jan Szklanowski
Opiekun: Pani Ewa Łatkowska
Szkoła: II Liceum Ogólnokształcące im. J.Chreptowicza w Ostrowcu Świętokrzyskim

Szczecin:
Zespół w składzie: Wojciech Bakun, Stanisław Suliga, Juliusz Winnicki
Opiekun: Pani Joanna Hanf
Szkoła: Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Szczecinie

Tarnów:
Zespół w składzie: Piotr Bogusz, Krzysztof Trytek, Dominik Szumlański
Opiekun: Pani Agnieszka Juśko
Szkoła: XVI Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Tarnowie

Wrocław:
Zespół w składzie: Agata Horbanowicz, Adriana Górak, Klaudia Dzedzej
Opiekun: Pani Edyta Chomiaczewska
Szkoła: Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu