XV Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów – wyniki etapu regionalnego


Poniżej przedstawiamy Państwu wyniki etapu regionalnego XV Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w następnym etapie.

 

Uczeń

Imię i nazwisko

Nazwa szkoły Liczba punktów …. %

punktów

Nauczyciel

przygotowujący ucznia

1 Aleksandra Kawecka Gimnazjum Politechniki Łódzkiej

 

64 91,4 Agnieszka Świca

 

2 Zuzanna Kwapisz Prywatne Gimnazjum Krzysztofa Augustyniaka

 

59 84 Joanna Miksa

 

3 Aleksander Szeląg ZSG nr 4 w Radomsku 59 84 Jolanta Misztalska

 

4 Martyna Wojniłłowicz Gimnazjum Łódzkiego Stowarzyszenia Oświatowego

 

58 82,8 Zdzisław Beker

 

5 Joanna Zalega Zespół Szkół Samorządowych nr 1

w Opocznie

 

57,5 82 Katarzyna Bogatek

 

6 Juliette Guns Gimnazjum OO. Bernardynów w Łodzi

 

57 81,4 Agnieszka Gruszczyńska

 

7 Jakub Jagiełła Gimnazjum nr 43 w Łodzi 56,5 80,7 Ewa Wideńska

 

8 Julia Lasiota Gimnazjum Politechniki Łódzkiej 56 80 Agnieszka Świca

 

9 Bartosz Gorczyński Gimnazjum nr 43 w Łodzi 56 80 Ewa Wideńska

 

10 Agata Kaczorowska Gimnazjum nr 1

w Bełchatowie

 

55 78,6 Eliza Adamczyk

 

11 Maciej Kopczyński Gimnazjum ZNP w Łodzi 54 77 Robert Szczepański

 

12 Jakub Waprzko Gimnazjum w Rzgowie 53 75.7 Agnieszka Franczak

 

13 Kinga Podpora Gimnazjum nr 43 w Łodzi 53 75,7 Ewa Wideńska

 

14 Izabela Kwapisiewicz Gimnazjum nr 7 w

Tomaszowie Mazowieckim

 

53 75,7 Ewelina Rybińska
15 Hanna Szadkowska Gimnazjum nr 43 w Łodzi 51 73 Magdalena Zabłocka

 

16 Błażej Kowalski Gimnazjum nr 43 w Łodzi 51 73 Ewa Wideńska

 

17 Wiktoria Wójtowicz Gimnazjum nr 18 w Łodzi 50 71,4 Dominika Zięba

 

18 Marta Goska

 

Gimnazjum nr 43 w Łodzi

 

 

50 71,4 Maria Janik-Urbaniak
19 Nadia Chmielecka Gimnazjum nr 43 w Łodzi 49 70 Maria Janik-Urbaniak

 

20 Magdalena Ćmiel Gimnazjum nr 1 w Zespole Szkół nr 1 w Koluszkach

 

49 70 Ilona Dziedziczak

 

21 Weronika Staroń Gimnazjum nr 1 w Zespole Szkół nr 1 w Koluszkach

 

49 70 Ilona Dziedziczak

 

22 Olga Lewandowska Gimnazjum nr 1

w Bełchatowie

 

49 70 Ewa Krystek

 

23 Weronika Stempnik

 

Gimnazjum nr 43 w Łodzi 49 70 Ewa Wideńska
24 Tomasz Żegota Gimnazjum nr 3 w Tomaszowie Mazowieckim

 

48 68,6 Renata Bernat

 

25 Magdalena Cieślik Gimnazjum nr 1

w Bełchatowie

48 68,6 Eliza Adamczyk

 

26 Jan Odyniec Katolickie Gimnazjum

im. Jana Pawła II w Łodzi

 

48 68,6 Alicja Żmudzka

 

27 Maria Adamkiewicz Salezjańskie Gimnazjum im. ks. Bosko

 

48 68,6 Maria Skurska

 

28 Emilia Czwarnóg Gimnazjum nr 43 w Łodzi 47 67 Maria Janik-Urbaniak

 

29 Zuzanna Baćkowska Gimnazjum nr 18 w Łodzi 47 67 Dominika Zięba

 

30 Zuzanna Sęk Gimnazjum w Komorowie 47 67 Agnieszka Smejda

 

31 Martyna Załęczna

 

Gimnazjum nr 1

w Bełchatowie

 

47 67 Ewa Krystek
32 Wiktoria Stańczak Gimnazjum nr 43 w Łodzi 47 67 Maria Janik-Urbaniak

 

33 Karolina Makuła Gimnazjum nr 43 w Łodzi 46 65,7 Małgorzata Kaczmarek-Hałka

 

34 Martyna Kołada Gimnazjum nr 18 w Łodzi 46 65,7 Dominika Zięba

 

35 Weronika Grzęda Gimnazjum nr 43 w Łodzi 46 65,7 Małgorzata Kaczmarek-Hałka

 

36 Tymoteusz Domeradzki Gimnazjum nr 13 w Łodzi 46 65,7 Barbara Gadzinowska

 

37 Kinga Pilarska Gimnazjum nr 43 w Łodzi 46 65,7 Maria Janik-Urbaniak

 

38 Jakub Smakowski Gimnazjum nr 43 w Łodzi 45,5 65 Małgorzata Kaczmarek-Hałka

 

39 Agata Lejkowska Gimnazjum nr 3 w Tomaszowie Mazowieckim

 

45,5 65 Renata Bernat

 

 

40 Izabela Kwiatkowska

 

Gimnazjum nr 43 w Łodzi 45 64 Małgorzata Kaczmarek-Hałka
41 Martyna Łopusińska

 

Gimnazjum nr 43 w Łodzi 45 64 Małgorzata Kaczmarek-Hałka
42 Patrycja Sawicka

 

Gimnazjum w Wiączyniu Dolnym

 

45 64 Joanna Talarowska-Styś
43 Karolina Kaliszewska Gimnazjum nr 4

w Piotrkowie Trybunalskim

44 63 Magdalena Wojtasik

 

 

44 Aleksandra Poniatowska Gimnazjum nr 43 w Łodzi 44 63 Maria Janik-Urbaniak

 

45 Lidia Migowska Gimnazjum nr 7 w

Tomaszowie Mazowieckim

 

44 63 Aleksandra Wójcik
46 Szymon Dziuda Gimnazjum nr 1 w Zespole Szkół nr 1 w Koluszkach

 

44 63 Agnieszka Misiak

 

47 Roksana Janicka Gimnazjum nr 43 w Łodzi 44 63 Maria Janik-Urbaniak

 

48 Hanna Neugebauer Prywatne Gimnazjum Krzysztofa Augustyniaka

w Łodzi

44 63 Joanna Miksa

 

49 Agnieszka Wójtowicz Gimnazjum nr 43 w Łodzi 43,5 62 Ewa Wideńska

 

50 Aleksandra Stolarczyk Gimnazjum nr 43 w Łodzi 43,5 62 Ewa Wideńska

 

51 Alicja Pasińska Zespół Szkół w Gołębiewku 43 61,4 Teofil Trybura

 

52 Konrad Zylbersztajn Gimnazjum nr 1 w Zespole Szkół nr 1 w Koluszkach

 

43 61,4 Urszula Chachulska-Tomaszczak

 

53 Michał Lidke Salezjańskie Gimnazjum im. ks. Bosko

 

43 61,4 Magdalena Polakowska-Siwek

 

54 Wiktoria Bielas Gimnazjum w Komorowie

 

 

42,5 61 Agnieszka Smejda

 

55 Olga Mielczarek Gimnazjum nr 1

w Bełchatowie

 

42,5 61 Joanna Fesler

 

56 Lidia Ziętek Gimnazjum nr 7 w

Tomaszowie Mazowieckim

 

42,5 61 Ewelina Rybińska
57 Marcin Miller Gimnazjum ZNP w Łodzi

 

42 60 Robert Szczepański
58 Paulina Kozień Gimnazjum nr 4

w Piotrkowie Trybunalskim

 

42 60 Agnieszka Nowakowska
59 Hubert Landos Gimnazjum ZNP w Łodzi

 

42 60 Robert Szczepański
60 Marta Ziętek

 

Gimnazjum nr 18 w Łodzi 42 60 Dominika Zięba
61 Jakub Gieras Gimnazjum nr 1

w Bełchatowie

 

41,5 59,3 Eliza Adamczyk

 

62 Adam Jęczkowski Katolickie Gimnazjum

im. Jana Pawła II w Łodzi

 

41 58,6 Alicja Żmudzka

 

63 Savanna Vranjes

 

 

Prywatne Gimnazjum Krzysztofa Augustyniaka

w Łodzi

41 58,6 Joanna Miksa

 

64 Zuzanna Forysiak

 

Gimnazjum nr 43 w Łodzi 41 58,6 Maria Janik-Urbaniak
65 Szymon Rogaczewski Salezjańskie Gimnazjum im. ks. Bosko

 

40 57 Magdalena Polakowska-Siwek

 

66 Alicja Markiewicz Gimnazjum nr 43 w Łodzi 40 57 Małgorzata Kaczmarek-Hałka

 

67 Aleksandra Figura Salezjańskie Gimnazjum im. ks. Bosko

 

40 57 Magdalena Polakowska-Siwek

 

68 Paulina Szymczak Gimnazjum nr 43 w Łodzi

 

40 57 Magdalena Zabłocka
69 Maja Misio Gimnazjum nr 1 w Zespole Szkół nr 1 w Koluszkach

 

40 57 Urszula Chachulska-Tomaszczak

 

70 Przemysław Koch Gimnazjum nr 7 w

Tomaszowie Mazowieckim

 

40 57 Aleksandra Wójcik
71 Marta Dąbrowska Gimnazjum nr 3 w

Tomaszowie Mazowieckim

 

39,5 56 Renata Bernat

 

72 Anna Andrzejewska Gimnazjum nr 3

w Pabianicach

 

39,5 56 Tomasz Madaliński

 

73 Mateusz Paszkiewicz Gimnazjum nr 1

w Bełchatowie

 

39,5 56 Ewa Krystek

 

74 Kamila Sieroń Gimnazjum nr 43 w Łodzi 39,5 56 Magdalena Zabłocka

 

75 Julia Rynio Salezjańskie Gimnazjum im. ks. Bosko

 

39 55,7 Magdalena Polakowska-Siwek

 

76 Marta Szmitka Gimnazjum nr 43 w Łodzi 39 55,7 Magdalena Zabłocka

 

77 Bartosz Chejchman Gimnazjum nr 1 w Zespole Szkół nr 1 w Koluszkach

 

39 55,7 Agnieszka Misiak

 

78 Mateusz Kalinka Katolickie Gimnazjum

im. Jana Pawła II w Łodzi

 

38 54 Magdalena Kępa-Jakubiec

 

 

79 Zuzanna Kasprzak Gimnazjum ZNP w Łodzi 38 54 Marcin Czarczyk

 

80 Aleksandra Szataniak Gimnazjum nr 13 w Łodzi 38 54 Barbara Gadzinowska

 

81 Julia Gołąb Gimnazjum nr 18 w Łodzi 38 54 Dominika Zięba

 

82 Julia Majtczak Gimnazjum nr 43 w Łodzi 38 54 Maria Janik-Urbaniak

 

83 Jolanta Rajtko Gimnazjum nr 4

w Piotrkowie Trybunalskim

 

37,5 53,6 Agnieszka Nowakowska
84 Stanisław Frączkowski Gimnazjum nr 1 w Zespole Szkół nr 1 w Koluszkach

 

37 53 Agnieszka Misiak

 

85 Maria Pawełoszek Gimnazjum nr 3

w Pabianicach

 

36,5 52 Tomasz Madaliński

 

86 Julia Witasiak Gimnazjum nr 43 w Łodzi 36 51,4 Małgorzata Kaczmarek-Hałka

 

87 Zuzanna Sierocińska Prywatne Gimnazjum Krzysztofa Augustyniaka

w Łodzi

36 51,4 Joanna Miksa

 

88 Oliwia Matusiak Gimnazjum nr 43 w Łodzi 36 51,4 Małgorzata Kaczmarek-Hałka

 

89 Kinga Konieczna Gimnazjum nr 4

w Piotrkowie Trybunalskim

36 51,4 Agnieszka Nowakowska
90 Witold Formański Salezjańskie Gimnazjum im. ks. Bosko 35,5 51 Joanna Skoczylas

 

91 Joanna Śmiałek Salezjańskie Gimnazjum im. ks. Bosko

 

35,5 51 Magdalena Polakowska-Siwek

 

92 Damian Trębski Gimnazjum nr 31 w Łodzi 35 50 Beata Bergmann-Pogroszewska

 

93 Julia Śliwińska Gimnazjum nr 43 w Łodzi 34 48,6 Anna Łęcka

 

94 Mikołaj Stański Gimnazjum nr 1

w Pabianicach

 

34 48,6 Barbara Kuczyńska

 

95 Jakub Górski Gimnazjum nr 1

w Pabianicach

 

34 48,6 Barbara Kuczyńska

 

96 Sonia Daniel Gimnazjum ZNP w Łodzi 33,5 47,8 Robert Szczepański

 

97 Adam Świerzyński Gimnazjum nr 3 w

Tomaszowie Mazowieckim

 

33 47 Monika Tazbir
98 Julia Jędrzejewska ZSG Słowik 32 45,7 Marietta Maciak

 

99 Matylda Buchnajzer Gimnazjum ZNP w Łodzi 32 45,7 Robert Szczepański

 

100 Zuzanna Rutkowska Gimnazjum nr 7 w

Tomaszowie Mazowieckim

 

30 43 Aleksandra Wójcik
101 Aleksandra Misztela Gimnazjum nr 4

w Piotrkowie Trybunalskim

 

30 43 Agnieszka Nowakowska
102 Wojciech Kędzierowski Gimnazjum nr 43 w Łodzi 29,5 42 Magdalena Zabłocka

 

103 Adam Jarocki Gimnazjum nr 4

w Piotrkowie Trybunalskim

 

27 38,6 Magdalena Wojtasik
104 Katarzyna Rychlik Gimnazjum w Wiączyniu Dolnym

 

26 37 Joanna Talarowska-Styś

 

105 Antoni Zuchora Sportowe Gimnazjum Powiatowe nr 2 w Głownie

 

26 37 Agata Chabera-Młynarczyk

 

106 Milena Marszałek Gimnazjum OO. Bernardynów w Łodzi

 

24 34 Agnieszka Gruszczyńska

 

 

Sponsorzy nagród:

Warschau_poln_o_c

 

logo_hueber