Turbolandeskunde – Aktualności


Lista zespołów zakwalifikowanych do III etapu V edycji konkursu „Turbolandeskunde – Österreich” 2018/2019

 

Poniżej prezentujemy oficjalną listę drużyn zakwalifikowanych do etapu finałowego V edycji konkursu Turbolandeskunde – Österreich.

Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w Krakowie podczas III etapu konkursu w dniu 2 czerwca 2019.

Brzeg:

Zespół w składzie: Klaudia Bogusz, Katarzyna Jędryka, Emilia Maryszczak

Opiekun: Pani Maja Borgula – Janicka

 Szkoła: II Liceum Ogólnokształcące w Brzegu

Gdańsk:

Zespół w składzie: Weronika Gołąbowicz, Natalia Rychert, Anna Zechlin

Opiekun: Barbara Kerlin

Szkoła: I Liceum Ogólnokształcące w Lęborku

Jordanów:

Zespół w składzie: Aleksandra Wojtyłko, Dominik Salibura, Jakub Szymula

Opiekun: Pani Magdalena Pochopień  

Szkoła: I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Suchej Beskidzkiej

Katowice :

Zespół w składzie: Elżbieta Galli, Kamil Mucha, Agnieszka Stroka

Opiekun: Pani Irena Krawczyk

Szkoła: II Liceum Ogólnokształcące w Raciborzu

Leszno:

Zespół w składzie: Anna Wilkowska, Adrianna Piątkowska, Borys Chudziński

Opiekun: Pani Violetta Dopierała

Szkoła: I Liceum Ogólnokształcące w Lesznie

Lublin:

Zespół w składzie: Patrycja Tarkowska, Małgorzata Homenda, Łukasz Ziółkiewicz

Opiekun: Pani Magdalena Kosior – Szychiewicz   

Szkoła: Prywatne Liceum im. I. J. Paderewskiego w Lublinie

Łomża:

Zespół w składzie:  Weronika Chojnowska, Karolina Prończuk, Paulina Taraszkowska

Opiekun: Pani Sylwia Bzura

Szkoła: Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Łódź:

Zespół w składzie: Joanna Śmiałek, Weronika  Rodał, Anna Piaskowska

Opiekun: Pani Anna Kaźmierczak 

Szkoła: XII Liceum Ogólnokształcące w Łodzi

Mielec:

Zespół w składzie: Kacper Fudali, Aleksandra Mróz, Paulina Nowak   

Opiekun: Pani Marta Krzemień

Szkoła: II Liceum Ogólnokształcące w Dębicy

Olsztyn:

Zespół w składzie: Magdalena Molga, Maja Lewicka, Nina Pękalska

Opiekun: Pani Lidia Smolec

Szkoła: IV Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie

Opole:

Zespół w składzie: Fabian Dąbek, Beata Jurczok, Vanessa Wolny

Opiekun: Pani Renata Kassner

Szkoła: I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich w Oleśnie

 

Piła:

Zespół w składzie: Klaudia Dudzik, Marta Michalak, Maria Ostrowska

Opiekun: Pani Aleksandra Gondek-Sójka

Szkoła: Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Pile

Poznań:

Zespół w składzie: Wiktor Borowski, Kinga Długa, Agata Stybaniewicz

Opiekun: Anna Kaczmarek

Szkoła: II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława Reymonta w Ostrowie Wielkopolskim

Przemyśl:

Zespół w składzie: Dorota Horodecka, Aleksandra Kubicka, Dominika Dendura              

Opiekun: Pani Agnieszka Lechowicz

Szkoła: Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Przeworsku

Radom:

Zespół w składzie: Monika Bolek, Aleksandra Boduła, Magdalena Pora

Opiekun: Iwona Sobania

Szkoła: Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich w Radomiu

Siedlce:

Zespół w składzie: Gabriela Izdebska, Karolina Karcz, Łukasz Zacharczuk

Opiekun: Pani Danuta Koper

Szkoła: I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Siedlcach

Skierniewice:

Zespół w składzie: Joanna Góral, Aleksandra Pilarska, Stanisław Białkowski 

Opiekun: Pani  Katarzyna Kaliściak

Szkoła: Zespół Szkół nr 3 w Skierniewicach

 

Starachowice:

Zespół w składzie: Aleksandra Przygoda, Mateusz Stefański, Karol Kusiak

Opiekun: Pani Anna Pająk

Szkoła:  I Liceum Ogólnokształcące w Starachowicach

Szczecin:

Zespół w składzie: Michał Walczak, Kamil Król, Szymon Zawadzki 

Opiekun: Pani Ewa Sulanowska

Szkoła: Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych  w Szczecinie

 Tarnów:

Zespół w składzie: Natalia Piękoś, Paulina Wyskiel, Tomasz Turek

Opiekun: Pani Ewa Dziedzic

Szkoła: Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu

Toruń:

Zespół w składzie: Zuzanna Borkowska, Martyna Warda, Marta Wołoszyn

Opiekun: Pan Paweł Romanowski

Szkoła: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Bydgoszczy

Warszawa:

Zespół w składzie: Michał Klin, Maciej Gosik, Lena Wachowska

Opiekun: Pani Adrianna Marzec

Szkoła: Zespół Szkół Ogólnokształcących w Sochaczewie

Wrocław:

Zespół w składzie:  Wiktoria Lasek, Marcin Kozak, Karol Janic 

Opiekun: Pani Magdalena Piekarska – Borówka

Szkoła: Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej

 

 

 

 

!